UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wódko,pozwól żyć.Za dzisiejszej władzy jedynie słusznej za kółkiem po wódeczce już co czwarty kierowca widzi podwójnie i to chyba nie ze szczęścia tylko z depresji.Zresztą na trzeźwo też nie lepiej skoro Beata spotyka sie z wyborcami wg. hasła wyborczego ,,spotkajmy sie w drodze'',wymuszając pierwszeństwo ,,bo jej się należy''...