UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu dziewczyna uderzyła w lampe, rzecz martwa i ja trzymają w areszczie i będą poważnie karać a Beata Szydło dziś przywaliła w inny samochód i mandacik i do domu. I tu mamy doczynienia z brakiem demokracji i konstytucji.

Beata44

Anuluj