48
19.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
NA BOCZNYCH NIE STOJĄ , TYLE RAZY JUŻ JECHALAM I NIC - podpowiedziały jej okruchy rozumu które jeszcze miała.
(2019.08.20)

info

8  
  0
No ale Beatka byla trzezwa,a to malutka roznica.Ale to baba I to baba.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.08.20)
Policjanty nie spać!!! -Tak tak, jest coraz gorzej a was coraz mniej na drogach nie tylko miejskich, ale i wiejskich. Pewnie przygotowujecie się do marszu tych " chorych" ludzi !!!!!
(2019.08.20)

info

3  
  1
Nowy węzeł przesiadkowy zza kierownicy na komendę.
(2019.08.20)

info

3  
  0
wylać im szambo na trasie marszu niech się świnie taplają ! To jest właściwe do sytuacji !
(2019.08.20)

info

1  
  0
Znowu wyścigi na ul.browarnej klady,motocykle ,samochody. Chodniki nie dla pieszych szaleją rowerzysci. Jak tu żyć. W Gdańsku straż miejska wal i mandaty w Elblągu spia.
(2019.08.20)

info

3  
  0
Dlatego obligatoryjnie z kierownicy powinna wystawiać lufa i kula w łeb pijanemu kierowcy
(2019.08.20)
Znowu wyścigi na ul. browarnej quady, motocykle, samochody. Nie tylko tam, ale wszędzie ta sama bajka. Skoro non-stop dzieją się te wykroczenia, to gdzie jest rzeczywiście elbląska policja? Gdzie by ucho nie nastawił wszyscy mówią jednym głosem na temat policji.
(2019.08.20)

info

2  
  0
Mapy google klik, klik i wiesz wszystko. Po co takie idiotyczne pytania ?
(2019.08.20)
"Po co takie idiotyczne pytania ?" -Po to, abyś się właśnie głupio pytał.
(2019.08.20)

info

0  
  2