A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
NA BOCZNYCH NIE STOJĄ , TYLE RAZY JUŻ JECHALAM I NIC - podpowiedziały jej okruchy rozumu które jeszcze miała.
No ale Beatka byla trzezwa,a to malutka roznica.Ale to baba I to baba.Garbusiarz cyklista
Policjanty nie spać!!! -Tak tak, jest coraz gorzej a was coraz mniej na drogach nie tylko miejskich, ale i wiejskich. Pewnie przygotowujecie się do marszu tych " chorych" ludzi !!!!!
Nowy węzeł przesiadkowy zza kierownicy na komendę.
wylać im szambo na trasie marszu niech się świnie taplają ! To jest właściwe do sytuacji !
Znowu wyścigi na ul.browarnej klady,motocykle ,samochody. Chodniki nie dla pieszych szaleją rowerzysci. Jak tu żyć. W Gdańsku straż miejska wal i mandaty w Elblągu spia.
Dlatego obligatoryjnie z kierownicy powinna wystawiać lufa i kula w łeb pijanemu kierowcy
Znowu wyścigi na ul. browarnej quady, motocykle, samochody. Nie tylko tam, ale wszędzie ta sama bajka. Skoro non-stop dzieją się te wykroczenia, to gdzie jest rzeczywiście elbląska policja? Gdzie by ucho nie nastawił wszyscy mówią jednym głosem na temat policji.
Mapy google klik, klik i wiesz wszystko. Po co takie idiotyczne pytania ?
"Po co takie idiotyczne pytania ?" -Po to, abyś się właśnie głupio pytał.