Uderzyła w lampę na ul. Nowej, kierująca miała 1,7 promila
fot.Michał Skroboszewski
Dziś około godz. 20 na ul. Nowej 31-letnia kobieta kierująca skodą uderzyła w lampę drogową. Jak się okazało, była pijana, badanie alkomatem wykazało 1,7 promila. Przez ponad 2 godziny zjazd z ronda w kierunku starówki był zablokowany. Zobacz więcej zdjęć.