Uderzyła w lampę na ul. Nowej, kierująca miała 1,7 promila

48
19.08.2019
Uderzyła w lampę na ul. Nowej, kierująca miała 1,7 promila
fot.Michał Skroboszewski
Dziś około godz. 20 na ul. Nowej 31-letnia kobieta kierująca skodą uderzyła w lampę drogową. Jak się okazało, była pijana, badanie alkomatem wykazało 1,7 promila. Przez ponad 2 godziny zjazd z ronda w kierunku starówki był zablokowany. Zobacz więcej zdjęć. 
Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu policjantów, 31-letnia kobieta kierująca skodą, jadąc ul. Nową od strony starówki w kierunku ronda, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w lampę. Policjanci zbadali trzeźwość kobiety, jak się okazało, miała 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
   Kierująca skodą za uderzenie w lampę została ukarana mandatem. 31-latka pojedzie z policjantami na komendę, gdzie prowadzone będą dalsze czynności, między innymi w celu ustalenia, czy posiada prawo jazdy. Ul. Nowa przez ponad dwie godziny była zamknięta dla ruchu.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No pogratulować pani rozumu. Zabrać prawo jazdy póki jeszcze nikogo nie zabiła.
(2019.08.19)
Drobna kolizja a 2 godziny blokowania ruchu. Mały karambol w 3 częściach miasta i można liczyć na totalny paraliż.
(2019.08.19)

info

15  
  23
Najgorsze że latarnia spadła na pasy dla pieszych.Strach pomyśleć co by było gdyby ktoś tamtędy przechodził
(2019.08.19)
ul. Nowa? To u nas w elblagu jest taka ulica?
(2019.08.19)
Zachęcamy do tak brawurowej jazdy 28 września, start z dworca :)
(2019.08.19)
Był kiedyś taki wypadek komeńskiego/kochanowskiego chyba - auto w znak drogowy, a znak zabił kobieę. ..
ruu (2019.08.19)
żegnaj rozum ! witaj głupoto ! po co pytam?
(2019.08.19)

info

22  
  1
15 pln na taryfę było szkoda.
(2019.08.19)

info

40  
  1
Od wódki rozum krótki, a od piwa głowa się kiwa.... i nie wazne czy to baba czy chłop czasem po alkoholu każdemu wyłącza się trzeźwe i racjonalne myślenie.
On 86 (2019.08.19)
W takich sytuacjach powinni pokazywać twarz osoby, taka dodatkowa kara
krx (2019.08.19)