A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A Ty co, bmw?
widać że trzymany pod kocem
Nic dziwnego, też kiedyś spojrzałem w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo i wydawało mi się że leci gazeta, a to ciął przecinak. Dlaczego wozy strażackie są czerwone ? a nie w barwy maskujące -oczywista to tylko aluzja, ale tam jest wredny wyjazd, koncentracja na pieszych i rowerzystów, później mniejsza na tory, bo za torami tor wyścigowy
@Niebity-krytyku i specu od motoryzacji, zapewne mniej bity niż ty. Często usunięcie rys i odprysków na karoserii, by nie wyszła różnica odcieni, jest tylko nieco tańsze od polakierowania całego auta i jest okazja zmienić kolor na swój ulubiony.
@O.. ooo.. - Droga hamowania składu to mniej więcej przelicznik 20 na godzinę to 20 metrów i odpowiednio inne prędkości.
Może ktoś wytłumaczy motorniczym, że wjeżdżając na rondo od strony ul. 3 Maja NIE MAJĄ PIERWSZEŃSTWA!
Niemiec płakał jak sprzedawał.
Trzeba pomyslec o wybudowaniu metra w Elblągu. Będzie bezpieczniej. I nowocześnie.
Oj. By nam Olsztyn zazdrościł.
wystarczy postawic lustro i problem z glowy ( jeszcze trzeba potrfic sie na nim obslugiwac )i problem z bani.
A myślisz, że o tym nie wiedzą. I dlaczego tam zwalniają.