A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe tylko ile czasu by tam wisiało.
Tramwajarze to najwięksi id... Nawet ucząc nowych kursantów uważają że co na torach to jego i tak uczą nowych. Raz widziałem jak wyjezdzajac z hydropressu na grunwaldzkiej od dłuższego czasu czekał Pan żeby wyjechać a od auto kompleksu już dzwonił tramwajem że jedzie i też nie wyhamował i uderzył w auto. Nie wierzę że nie mógł wyhamować od auto kompleksu jest jakieś 200 metrow
jeżdżą tymi tramwajami jak wariaty!! Czujnosci wiecej i przewidywania!
Odezwał się największy debi... jak kierowca nie umie wyjechać czekajac na torach to niech lepiej odda prawo jazdy.
Szczególnie, że kierowca nie widział znaku "STOP" co często się zdarza. Wpierw kierowcy wjeżdzają na torowisko a następnie patrzą czy coś jedzie.
A skąd Pan wie czego uczą na kursie.
Wyklepie się padakę. Za miesiąc będzie stał za Shellem piękny jak laleczka .
najwięksi id to obserwujący
Gratulacje dla motorniczego za opanowanie i refleks.
Kierowco Passata ! z checia kupie fotele i kierownice od Ciebie, zawsze cos przed zlomowaniem :D