40
19.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Te tramwaje mają jakieś hamulce ? Wygląda to tak jak by ten tramwaj zatrzymał się na tym passacie / bez hamowania. Kierowca chyba bardziej w szoku niż ranny. Wygląda jak by wjechał pod pociąg - a nie pod tramwaj. ..
O.. ooo.. (2019.08.19)
tak, tam też 3 świat, wstyd takim czymś się poruszać w Europie
Wawer (2019.08.19)
Przód passata po tuningu piękny
(2019.08.19)

info

1  
  1
Ojej:( Mam nadzieję że kierowcy nic poważnego się nie stało. Szkoda samochodu, naprawdę. Pozostaje tylko wierzyć że uszkodzenia tego tramwajopodobnego czegoś skutecznie wycofają to coś z eksploatacji! A kierowcy życzę wszystkiego dobrego, powrotu do zdrowia, pieniędzy na nowe auto. Tramwajom Elbląskim zaś życzę niezwykle dokładnej kontroli ze strony UDT, oczywiście zakończonej wycofaniem z ruchu tego dramatu na kółkach, zresztą jajowatych. ..
ufolec (2019.08.19)

info

9  
  4
Przegrał życie bo właśnie się dowiedział że ten passat był kiedyś czerwony haha
Motomaniak (2019.08.19)

info

12  
  0
co było starsze i bardziej klepane? VW czy Konstal?
(2019.08.19)

info

6  
  0
Andreju, to sie wyklepie.
HvK (2019.08.19)

info

1  
  0
Fajne alusy chętnie odkupie
Kazikowy (2019.08.19)

info

0  
  0
A spróbuj zatrzymać 20 ton w miejscu
Jaaa123 (2019.08.19)
Wcześniej paseratti widać że bylo w czerwieni ????
Niebity (2019.08.19)

info

1  
  0