A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Te tramwaje mają jakieś hamulce ? Wygląda to tak jak by ten tramwaj zatrzymał się na tym passacie / bez hamowania. Kierowca chyba bardziej w szoku niż ranny. Wygląda jak by wjechał pod pociąg - a nie pod tramwaj. ..
tak, tam też 3 świat, wstyd takim czymś się poruszać w Europie
Przód passata po tuningu piękny
Ojej:( Mam nadzieję że kierowcy nic poważnego się nie stało. Szkoda samochodu, naprawdę. Pozostaje tylko wierzyć że uszkodzenia tego tramwajopodobnego czegoś skutecznie wycofają to coś z eksploatacji! A kierowcy życzę wszystkiego dobrego, powrotu do zdrowia, pieniędzy na nowe auto. Tramwajom Elbląskim zaś życzę niezwykle dokładnej kontroli ze strony UDT, oczywiście zakończonej wycofaniem z ruchu tego dramatu na kółkach, zresztą jajowatych. ..
Przegrał życie bo właśnie się dowiedział że ten passat był kiedyś czerwony haha
co było starsze i bardziej klepane? VW czy Konstal?
Andreju, to sie wyklepie.
Fajne alusy chętnie odkupie
A spróbuj zatrzymać 20 ton w miejscu
Wcześniej paseratti widać że bylo w czerwieni ????