UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba pomyslec o wybudowaniu metra w Elblągu. Będzie bezpieczniej. I nowocześnie. Oj. By nam Olsztyn zazdrościł.

krytyk SZTUKI

Anuluj