UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba pomyslec o wybudowaniu metra w Elblągu. Będzie bezpieczniej. I nowocześnie. Oj. By nam Olsztyn zazdrościł.
krytyk SZTUKI
Trzeba pomyslec o wybudowaniu metra w Elblągu. Będzie bezpieczniej. I nowocześnie. Oj. By nam Olsztyn zazdrościł.
krytyk SZTUKI