UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic dziwnego, też kiedyś spojrzałem w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo i wydawało mi się że leci gazeta, a to ciął przecinak. Dlaczego wozy strażackie są czerwone ? a nie w barwy maskujące -oczywista to tylko aluzja, ale tam jest wredny wyjazd, koncentracja na pieszych i rowerzystów, później mniejsza na tory, bo za torami tor wyścigowy
kiep