UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może ktoś wytłumaczy motorniczym, że wjeżdżając na rondo od strony ul. 3 Maja NIE MAJĄ PIERWSZEŃSTWA!


Anuluj