Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, mężczyzna kierujący volkswagenem passatem wyjeżdżając z ul. Niskiej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu tramwajowi, który uderzył w bok volkswagena.
Pogotowie zabrało kierowcę vw passata do szpitala, na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń. Tramwajem podróżowało około 50 osób, nikt z pasażerów nie został ranny. Jak dodali policjanci, całe zdarzenie najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako kolizja, a kierowca volkswagena zostanie ukarany mandatem. Na czas prac służb ratowniczych w rejonie skrzyżowania ulic Niskiej i Browarnej wprowadzono ruch wahadłowy.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter