UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ojej:( Mam nadzieję że kierowcy nic poważnego się nie stało. Szkoda samochodu, naprawdę. Pozostaje tylko wierzyć że uszkodzenia tego tramwajopodobnego czegoś skutecznie wycofają to coś z eksploatacji! A kierowcy życzę wszystkiego dobrego, powrotu do zdrowia, pieniędzy na nowe auto. Tramwajom Elbląskim zaś życzę niezwykle dokładnej kontroli ze strony UDT, oczywiście zakończonej wycofaniem z ruchu tego dramatu na kółkach, zresztą jajowatych. ..
ufolec