Zderzenie volkswagena z tramwajem

40
19.08.2019
Zderzenie volkswagena z tramwajem
 Do groźnie wyglądającego zderzenia volkswagena z tramwajem doszło dziś (19 sierpnia) około godz. 16.30 na skrzyżowaniu ul. Niskiej z ul. Browarną. Kierowca z ogólnymi obrażeniami został zabrany do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Zobacz więcej zdjęć.
Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów,  mężczyzna kierujący volkswagenem passatem wyjeżdżając z ul. Niskiej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu tramwajowi, który uderzył w bok volkswagena.
   Pogotowie zabrało kierowcę vw passata do szpitala, na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń. Tramwajem podróżowało około 50 osób, nikt z pasażerów nie został ranny. Jak dodali policjanci, całe zdarzenie najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako kolizja, a kierowca volkswagena zostanie ukarany mandatem. Na czas prac służb ratowniczych w rejonie skrzyżowania ulic Niskiej i Browarnej wprowadzono ruch wahadłowy.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wieśwagen i przecinak dla wszystkich oczywiste nie dla kierowcy
(2019.08.19)
Tu często są hamowania tramwaju niewidoczny zakręt tak samo ul.pływacka . Popatrzcie nowe barierki naprzeciwko ul. Niska wzdłuż ul. Browarna ,powyginane nikt nie naprawia . Czy naprawdę nie ma osób które arierki naprawia. A gearancja napraw.
(2019.08.19)

info

9  
  3
A ile było przepisowo miejsc w tramwaju ?
(2019.08.19)

info

4  
  18
To jest igranie z zuciem te ul. Niska . Pływacka powinny byc odgrodzone slupkami bez przejazdu a powinny te ulica byc polaczone z ulicą łącząca z ul Nowa .
(2019.08.19)

info

13  
  3
I znów konstal pbtluczony blachy zgubił. Kilka stuczek i konstale znikna.
(2019.08.19)

info

13  
  0
A gdzie zdrajca z jrg1? Pilnuje zonki?
(2019.08.19)

info

5  
  4
taki tramwaj stoi w Gdańsku jako zabytek, w Elblagu wozi ludzi, normalnke 3 świat
Weszsdr (2019.08.19)
Ale mnie wahnęło jak koło tego wypadku przejeżdzałem!
sebazatorze (2019.08.19)

info

4  
  1
kotliński ty baranie co żeś zrobił ?????
bimberekja (2019.08.19)

info

6  
  5
@Weszsdr - jedz baranie do Warszawy tam też takie są, też 3 świat ? nauczyliście się tylko narzekać
jaaaaaaaaaaaaa (2019.08.19)