UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ojej:( Mam nadzieję że kierowcy nic poważnego się nie stało. Szkoda samochodu, naprawdę. Pozostaje tylko wierzyć że uszkodzenia tego tramwajopodobnego czegoś skutecznie wycofają to coś z eksploatacji! A kierowcy życzę wszystkiego dobrego, powrotu do zdrowia, pieniędzy na nowe auto. Tramwajom Elbląskim zaś życzę niezwykle dokładnej kontroli ze strony UDT, oczywiście zakończonej wycofaniem z ruchu tego dramatu na kółkach, zresztą jajowatych. ..

ufolec

Anuluj