Wybrany wątek opinii

@Weszsdr - jedz baranie do Warszawy tam też takie są, też 3 świat ? nauczyliście się tylko narzekać
jaaaaaaaaaaaaa (2019.08.19)
tak, tam też 3 świat, wstyd takim czymś się poruszać w Europie
Wawer (2019.08.19)
Powrót do komentarzy