Wybrany wątek opinii
@Weszsdr - jedz baranie do Warszawy tam też takie są, też 3 świat ?
nauczyliście się tylko narzekać
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
tak, tam też 3 świat, wstyd takim czymś się poruszać w Europie
Do moderacji
Odpowiedz
9
3