UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest igranie z zuciem te ul. Niska . Pływacka powinny byc odgrodzone slupkami bez przejazdu a powinny te ulica byc polaczone z ulicą łącząca z ul Nowa .


Anuluj