UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest igranie z zuciem te ul. Niska . Pływacka powinny byc odgrodzone slupkami bez przejazdu a powinny te ulica byc polaczone z ulicą łącząca z ul Nowa .
To jest igranie z zuciem te ul. Niska . Pływacka powinny byc odgrodzone slupkami bez przejazdu a powinny te ulica byc polaczone z ulicą łącząca z ul Nowa .