taki tramwaj stoi w Gdańsku jako zabytek, w Elblagu wozi ludzi, normalnke 3 światWeszsdr
taki tramwaj stoi w Gdańsku jako zabytek, w Elblagu wozi ludzi, normalnke 3 świat