UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Weszsdr - jedz baranie do Warszawy tam też takie są, też 3 świat ? nauczyliście się tylko narzekać
jaaaaaaaaaaaaa
@Weszsdr - jedz baranie do Warszawy tam też takie są, też 3 świat ? nauczyliście się tylko narzekać
jaaaaaaaaaaaaa