Wybrany wątek opinii

taki tramwaj stoi w Gdańsku jako zabytek, w Elblagu wozi ludzi, normalnke 3 świat
Weszsdr (2019.08.19)
@Weszsdr - jedz baranie do Warszawy tam też takie są, też 3 świat ? nauczyliście się tylko narzekać
jaaaaaaaaaaaaa (2019.08.19)
Powrót do komentarzy