Wybrany wątek opinii
taki tramwaj stoi w Gdańsku jako zabytek, w Elblagu wozi ludzi, normalnke 3 świat
Do moderacji
Odpowiedz
30
12
@Weszsdr - jedz baranie do Warszawy tam też takie są, też 3 świat ?
nauczyliście się tylko narzekać
Do moderacji
Odpowiedz
9
5