UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
brawo dla piłkarzy ! ale na łuku słabo każdy wyjeżdza do pracy do trójmiasta albo na studia do trójmiasta badz olsztyna niestety w Elblągu ciężko o dobrze płatną pracę no chyba ze u wójcika robiąc po 10 h za 2 tyś