UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gosciu ty byles na meczu? Bez kibicow z A1 byla by cisza to oni glownie napedzali doping . Na luku meczyli sie z przescieradlami zeby na plot zawiesic
Kurek
Gosciu ty byles na meczu? Bez kibicow z A1 byla by cisza to oni glownie napedzali doping . Na luku meczyli sie z przescieradlami zeby na plot zawiesic
Kurek