UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gosciu ty byles na meczu? Bez kibicow z A1 byla by cisza to oni glownie napedzali doping . Na luku meczyli sie z przescieradlami zeby na plot zawiesic

Kurek

Anuluj