UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast zrobić bilety po 7 zł nałóg to wtedy byśmy mieli zapewniony stadion i o wiele lepszą atmosferę Dlatego płacąc dwie dychy za bilet i idąc z dzieckiem i żoną trzeba wydać 50 zł do tego jakiś kiełbasa suma sumarum lepiej siedzieć w domu lub wyjść dziś w miasto i tam wydać pieniądze

Anatol

Anuluj