UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

brawo dla piłkarzy ! ale na łuku słabo każdy wyjeżdza do pracy do trójmiasta albo na studia do trójmiasta badz olsztyna niestety w Elblągu ciężko o dobrze płatną pracę no chyba ze u wójcika robiąc po 10 h za 2 tyś