UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@W. - Racja. Ja z dzieckiem byłem 2-3 razy ale poprostu sie nie da bo ciągle kur. .. .Przyśpiewki słabe tak jak te zgody z L czy Sosnowcem. Po co ja sie pytam??? Żadnej pomocy od nich i wsparcia. Zgody są po to m. in. żeby podczas tak ważnych meczy dać wsparcie na młyn a Wy jedyne wsparcie co macie na wpis na fb typu BRAWO BRACIA. .. .żal

andrzej kisa

Anuluj