UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak widzew teraz 0:1 i nie mieli parcia. Mecz był dobry ale tylko ze względu na atmosferę przed meczową i na trybunach, gra piłkarzy była mniej zauważalna niż na innych meczach.
Johny deer
Jak widzew teraz 0:1 i nie mieli parcia. Mecz był dobry ale tylko ze względu na atmosferę przed meczową i na trybunach, gra piłkarzy była mniej zauważalna niż na innych meczach.
Johny deer