UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak widzew teraz 0:1 i nie mieli parcia. Mecz był dobry ale tylko ze względu na atmosferę przed meczową i na trybunach, gra piłkarzy była mniej zauważalna niż na innych meczach.

Johny deer

Anuluj