UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To co się dzieje na meczach Olimpii w kwestii szeroko pojętego wspierania i dopingu, to nie nadaje się do żadnego komentarza. Zapiewajło bez animuszu, posłuchu, o znajomości repertuaru nie wspominając. .. K. .. .goni k. .. ., całość niezgrana. Gdzie te czasy, kiedy na łuku śpiewali, a nie tylko wyzywali. Naprawdę nie można znaleźć kogoś, kto by sobie z tematem lepiej poradził? Fatalnie to wygląda, marnowany jest spory potencjał.

Musaszi

Anuluj