UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pełny szacun dla Olimpii za walke do konca 12 (z sedzia) na10 i uratowalismy punkt ,druzyna jest nie do poznania w stosunku do poprzedniego sezonu, gdzie zazwyczaj prowadziliśmy 1:0 i nie bylo już parcia na podwyższenie wyniku tylko go bronienie i roznie to sie konczylo.trener wykonuje wspaniałą robotę oby tak dalej Olimpii!!!!
Pero