UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pełny szacun dla Olimpii za walke do konca 12 (z sedzia) na10 i uratowalismy punkt ,druzyna jest nie do poznania w stosunku do poprzedniego sezonu, gdzie zazwyczaj prowadziliśmy 1:0 i nie bylo już parcia na podwyższenie wyniku tylko go bronienie i roznie to sie konczylo.trener wykonuje wspaniałą robotę oby tak dalej Olimpii!!!!
Pero