A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jest mecz z pucharu z ROWem - taki z Ciebie kibic??
KOLOSOW strzela gol za golem w Moragu, gratulacje dla zarzadu!
Niech strzela . Nie zyj przeszloscia . U nas kto inny strzela i co w zwiazku z tym
Dla czego ochrona nie reaguje na kibicowanie łuku lub trybuny gości, a chcę wyciągać kibica z a2 który był mniej wulgarny od tamtych a prowadził doping?? I do jedenego przyszli w 5???chłopak był dobry pocieszny i nienawidził RTS i o to chodziło.
Ta Wójcikowi potrzebna Olimpia chyba do srania
Prawda.
policja całej polski pozdrawia kibiców OE z A8.jesteśmy z wami mistrzowie szpagatu.
Brawo chłopaki i trener , tylko ten prezes kłamczuch w sutannie psuje wszystko.
Szuprytowski w mega formie. To samo Kuczałek i Demianiuk. Miller chyba też się powoli rozkręca.
niech strzela