88
17.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest mecz z pucharu z ROWem - taki z Ciebie kibic??
Pijak z prostej (2019.08.17)
KOLOSOW strzela gol za golem w Moragu, gratulacje dla zarzadu!
(2019.08.17)
Niech strzela . Nie zyj przeszloscia . U nas kto inny strzela i co w zwiazku z tym
Pompek (2019.08.17)
Dla czego ochrona nie reaguje na kibicowanie łuku lub trybuny gości, a chcę wyciągać kibica z a2 który był mniej wulgarny od tamtych a prowadził doping?? I do jedenego przyszli w 5???chłopak był dobry pocieszny i nienawidził RTS i o to chodziło.
Ciekawski (2019.08.17)

info

13  
  15
Ta Wójcikowi potrzebna Olimpia chyba do srania
Kibic82 (2019.08.17)
Prawda.
(2019.08.17)
policja całej polski pozdrawia kibiców OE z A8.jesteśmy z wami mistrzowie szpagatu.
(2019.08.17)
Brawo chłopaki i trener , tylko ten prezes kłamczuch w sutannie psuje wszystko.
(2019.08.17)

info

12  
  13
Szuprytowski w mega formie. To samo Kuczałek i Demianiuk. Miller chyba też się powoli rozkręca.
(2019.08.17)

info

19  
  3
niech strzela
(2019.08.17)

info

2  
  0