UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie co jest winien! A dużo jest zobowiązań napisze tylko np. Pilarz!! I to jest tylko jedno nazwisko a jest więcej. Prezesie albo parafia albo Elblaski Klub sportowy...

Kolega ciqpategi

Anuluj