UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie co jest winien! A dużo jest zobowiązań napisze tylko np. Pilarz!! I to jest tylko jedno nazwisko a jest więcej. Prezesie albo parafia albo Elblaski Klub sportowy...
Kolega ciqpategi
No właśnie co jest winien! A dużo jest zobowiązań napisze tylko np. Pilarz!! I to jest tylko jedno nazwisko a jest więcej. Prezesie albo parafia albo Elblaski Klub sportowy...
Kolega ciqpategi