UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie może tak być żeby sędzia robił wszystko żeby Olimpia nie wygrała sędzia główny swoimi decyzjami sam podrzewal atmosferę DRUKARZ !!!!! Brawo Olimpia

Pero

Anuluj