UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie może tak być żeby sędzia robił wszystko żeby Olimpia nie wygrała sędzia główny swoimi decyzjami sam podrzewal atmosferę DRUKARZ !!!!! Brawo Olimpia
Pero
Nie może tak być żeby sędzia robił wszystko żeby Olimpia nie wygrała sędzia główny swoimi decyzjami sam podrzewal atmosferę DRUKARZ !!!!! Brawo Olimpia
Pero