UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z czego się cieszycie w łodzi na juniorów więcej jest kibiców niż u nas Olimpii remis usiebie to nic u siebie się wygrywa zobaczymy co będzie w łodzi

Gośću

Anuluj