UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie sędziowie szma..ty to byśmy wygrali , przecież sędziowie dziś widzieli na boisku to co chcieli widzieć Nie Pozdrawiam Ala Sędziów Łysy jak kolano
Metal
Gdyby nie sędziowie szma..ty to byśmy wygrali , przecież sędziowie dziś widzieli na boisku to co chcieli widzieć Nie Pozdrawiam Ala Sędziów Łysy jak kolano
Metal