UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby nie sędziowie szma..ty to byśmy wygrali , przecież sędziowie dziś widzieli na boisku to co chcieli widzieć Nie Pozdrawiam Ala Sędziów Łysy jak kolano

Metal

Anuluj