A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zajmij się sąsiadami!!!!
Tylko, że przez hausboty nie ma miejsca przy kejach w Elblągu, a na całym zalewie w portach miejsca blokuje wekendowa :warszawka'
Nie jest to pomysł nowy. Funkcjonuje w naszym mieście już od paru lat. Firma niemiecka KUHNLe-Tour propagowała nasz region na całą europę. Są też inne firmy również rodzime - widać te jednostki płynące po rzece i cumujące w portach. Miły sposób spędzania czasu. Kilka lat temu dwaj elblążanie zbudowali taki domek na wodzie i nawet portal o nich pisał.
A skąd wiesz że to nie np zydek Niemiec ruski czy może tatar. Po twoim pięknym komentarzu sądzę że jesteś z tego samego narodu co ten którego krytykujesz. Czyli mieszanka wszystkich dzikusow którzy przebiegali przez moją lechicka ojczyznę.i pozostawili tu swój genetyczny chwast. Aż żal patrzeć co ta dzicz kudlata uczynila temu wspaniałemu ludowilechickiemu ludowi pochodzące u od legendarnych Ariow
w biedronce a gdzie, a teraz splywaj :D
Nie powiem, bardzo ciekawy temat, nigdy nie patrzyłem na Elbląg z tej perspektywy. Kilka razy podróżowałem kamperem, ale to zupełnie inna bajka. Muszę poczytać w tej sprawie, ponieważ samo kupienie pływającego domku to nie wszystko. Kwestia logistyki, koszty utrzymania, co zimą? Ale bardzo ciekawe.
@Lubicz anglia - Odezwał się kolejny oszołom na głodzie narkotykowym.
Mój kolega były wilk morskiJuż w sezonie 90-92 mieszkał na Mołtawie w Gdańsku w pływającym domu.
Obcy ukazują jak pięknie wygląda zwykle życie i pływanie. Należy zrobić wszystko by pomyśleć o tych co ptzyplyna bo gdy przekop powstanie dopiero się obudzą włodarze.
Popatrzcie jak ten pływający dom jest wykonany. Nowoczesny,dobrze przemyślany. Cudo.