UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie jest to pomysł nowy. Funkcjonuje w naszym mieście już od paru lat. Firma niemiecka KUHNLe-Tour propagowała nasz region na całą europę. Są też inne firmy również rodzime - widać te jednostki płynące po rzece i cumujące w portach. Miły sposób spędzania czasu. Kilka lat temu dwaj elblążanie zbudowali taki domek na wodzie i nawet portal o nich pisał.
obserwatorka