UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie powiem, bardzo ciekawy temat, nigdy nie patrzyłem na Elbląg z tej perspektywy. Kilka razy podróżowałem kamperem, ale to zupełnie inna bajka. Muszę poczytać w tej sprawie, ponieważ samo kupienie pływającego domku to nie wszystko. Kwestia logistyki, koszty utrzymania, co zimą? Ale bardzo ciekawe.

Jerycho

Anuluj