UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jest to pomysł nowy. Funkcjonuje w naszym mieście już od paru lat. Firma niemiecka KUHNLe-Tour propagowała nasz region na całą europę. Są też inne firmy również rodzime - widać te jednostki płynące po rzece i cumujące w portach. Miły sposób spędzania czasu. Kilka lat temu dwaj elblążanie zbudowali taki domek na wodzie i nawet portal o nich pisał.

obserwatorka

Anuluj