Wybrany wątek opinii
Tylko, że przez hausboty nie ma miejsca przy kejach w Elblągu, a na całym zalewie w portach miejsca blokuje wekendowa :warszawka'
Do moderacji
Odpowiedz
12
22
Akurat tu taki tłok jest. Usmiac się po pachy można. Już zajęła miejsce i biedni muszą się rok wcześniej na rezerwację miejsca wpisywać przez nią teraz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1