Wybrany wątek opinii

Tylko, że przez hausboty nie ma miejsca przy kejach w Elblągu, a na całym zalewie w portach miejsca blokuje wekendowa :warszawka'
(2019.08.15)
Akurat tu taki tłok jest. Usmiac się po pachy można. Już zajęła miejsce i biedni muszą się rok wcześniej na rezerwację miejsca wpisywać przez nią teraz.
(2019.08.16)
Powrót do komentarzy