UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko, że przez hausboty nie ma miejsca przy kejach w Elblągu, a na całym zalewie w portach miejsca blokuje wekendowa :warszawka'
Tylko, że przez hausboty nie ma miejsca przy kejach w Elblągu, a na całym zalewie w portach miejsca blokuje wekendowa :warszawka'