A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
https://www.portel.pl/gospodarka/nadal-nie-ma-chetnych-na-te-dzialke/105038 dla porównania...
Pytanie, kto jeszcze w tej dzielnicy chciałby mieszkac????. .. ..
Osoba fizyczna, więc oby to nie byla budowa w stylu Panów M i P na placu Konstytucji i na Starowce.
Chcialbym się mylić
Do tego masz duchuwke która cały czas pali grill i śmierdzi
Kurcze, a przy okazji takiej inwestycji nie da się jakoś połączyć ul. Oboźniej z Grunwaldzką? Np. do skrzyżowania z fabryczną, może jakieś rondo, ktoś. .. coś?
A byles gosciu nad nasza rzeka? Widziales poziom wody? Jest normalny wiec nie pier..
To przeplaciles..niezły z Ciebie los..
Biedota widzi spisek jak zwykle. Dokąd ten świat zmierza ? Myślałem, że obywatele Elbląga są nieco mądrzejsi (mówię tu o części ), ktoś coś planuje to złe .
Mała prośba do jeżdżących w szczycie porannym i popołudniowym : lewy pas to nie kółko różańcowe i jeśli masz jechać 30kmh to zjedz proszę na prawy.
Pozdrawiam. Janusz Tracz
Z kim licytował nabywca, skoro był tylko jeden
To w końcu gdzie w EG jest centrum bo już się pogubiłem. ?