47
13.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
https://www.portel.pl/gospodarka/nadal-nie-ma-chetnych-na-te-dzialke/105038 dla porównania...
kiks (2019.08.13)

info

0  
  0
Pytanie, kto jeszcze w tej dzielnicy chciałby mieszkac????. .. ..
tylko nie stary elblag (2019.08.13)

info

0  
  3
Osoba fizyczna, więc oby to nie byla budowa w stylu Panów M i P na placu Konstytucji i na Starowce. Chcialbym się mylić
(2019.08.13)

info

6  
  0
Do tego masz duchuwke która cały czas pali grill i śmierdzi
GB (2019.08.13)
Kurcze, a przy okazji takiej inwestycji nie da się jakoś połączyć ul. Oboźniej z Grunwaldzką? Np. do skrzyżowania z fabryczną, może jakieś rondo, ktoś. .. coś?
PODO (2019.08.13)

info

3  
  1
A byles gosciu nad nasza rzeka? Widziales poziom wody? Jest normalny wiec nie pier..
(2019.08.13)
To przeplaciles..niezły z Ciebie los..
Geodetów zespol (2019.08.13)
Biedota widzi spisek jak zwykle. Dokąd ten świat zmierza ? Myślałem, że obywatele Elbląga są nieco mądrzejsi (mówię tu o części ), ktoś coś planuje to złe . Mała prośba do jeżdżących w szczycie porannym i popołudniowym : lewy pas to nie kółko różańcowe i jeśli masz jechać 30kmh to zjedz proszę na prawy. Pozdrawiam. Janusz Tracz
JanuszTracz (2019.08.14)
Z kim licytował nabywca, skoro był tylko jeden
OMAM (2019.08.14)

info

1  
  0
To w końcu gdzie w EG jest centrum bo już się pogubiłem. ?
(2019.08.14)

info

1  
  2