UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Biedota widzi spisek jak zwykle. Dokąd ten świat zmierza ? Myślałem, że obywatele Elbląga są nieco mądrzejsi (mówię tu o części ), ktoś coś planuje to złe . Mała prośba do jeżdżących w szczycie porannym i popołudniowym : lewy pas to nie kółko różańcowe i jeśli masz jechać 30kmh to zjedz proszę na prawy. Pozdrawiam. Janusz Tracz
JanuszTracz