UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kurcze, a przy okazji takiej inwestycji nie da się jakoś połączyć ul. Oboźniej z Grunwaldzką? Np. do skrzyżowania z fabryczną, może jakieś rondo, ktoś. .. coś?

PODO

Anuluj