UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kurcze, a przy okazji takiej inwestycji nie da się jakoś połączyć ul. Oboźniej z Grunwaldzką? Np. do skrzyżowania z fabryczną, może jakieś rondo, ktoś. .. coś?
PODO
Kurcze, a przy okazji takiej inwestycji nie da się jakoś połączyć ul. Oboźniej z Grunwaldzką? Np. do skrzyżowania z fabryczną, może jakieś rondo, ktoś. .. coś?
PODO