A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@aras260 - Ale się skroili, to prawie jak jawne oszustwo na wnuczka.
Nie trzeba być biedota aby widzieć rozpoczęte a nie skończone budowy domow na Starym Mieście, puste place w ścisłym śródmieściu, w tym najbardziej znany wzdłuż Grobli św. Jerzego, zapuszczone parki, skwery, zruinowany amfiteatr i basen kąpielowy. Wszystko to dzieje się w ciągu życia jednego pokolenia, które pamięta też rozmaite inwestycje PRL jak zajezdnie na Dębicy czy hale sportowa w parku Modrzewie. Mnie nie dziwi nieufność Elblązan w takich przypadkach.
P. Tracz. Jakie imie taka sloma z butow. Taki z pana hojrak a to szadolek zasuwasz bo tam outlet razem z innymi tyle ze po ciemku jak nikt nie zobaczy. Elblaska elytto
Ale fajny dowcip.
@Obywatel - Dlaczego po ciemku?Szadółki żaden obciach, prędzej do Biedry po ciemaku. Choć to już trochę nie te czasy:)
Wójcik inwestuje. ????
Nabywcą jest firma która zajmuje się budownictwem a nie osoba prywatna