A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W czasie mojego życia,Kumiela nie raz, nie dwa tamtędy płynęła. I bedzie to robić nadal.
@Pociotek - Kumiela podzieli los Wisly i poziom tej Kumieli juz niedlugo bedzie blisko zeru. .. grozi nam pustynia ekologiczna. ..
Ale nie podczas potężnych ulew. Dawni mieszkańcy,specjalnie tworzyli poldery, które są o dłuższego czasu zabudowywane ( os. Marymoncka- Kosciuszki, Traugtta, Oboźna itd.), oraz zaniedbane( basen Spacerowa). Podniesienie murkiem brzegu rzeki to jak picowanie trupa.
golasy+ widzą spisek, trzeba było kupić.
Ten co kupił to dopiero umoczy :) nie tylko w Kumieli :)
Bedz jakz hotelem ibis.
Jaki trudny teren Holendrzy mają gorzej i dali sobie radę. W Polsce to co krok to problemy.
@Adx - Ma tam powstać ujście przekopu na mierzei
trują wszędzie samochodów zatrzęsienie ludzie to kiedyś wam bokiem wyjdzie, a później kardiologie przepełnione rowery to jest przyszłość/
Kup robi parking, a jak nie stać to w tramwaj wsiadaj t jest super połączenie.