47
13.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W czasie mojego życia,Kumiela nie raz, nie dwa tamtędy płynęła. I bedzie to robić nadal.
Pociotek (2019.08.13)
@Pociotek - Kumiela podzieli los Wisly i poziom tej Kumieli juz niedlugo bedzie blisko zeru. .. grozi nam pustynia ekologiczna. ..
(2019.08.13)
Ale nie podczas potężnych ulew. Dawni mieszkańcy,specjalnie tworzyli poldery, które są o dłuższego czasu zabudowywane ( os. Marymoncka- Kosciuszki, Traugtta, Oboźna itd.), oraz zaniedbane( basen Spacerowa). Podniesienie murkiem brzegu rzeki to jak picowanie trupa.
Pociotek (2019.08.13)
golasy+ widzą spisek, trzeba było kupić.
(2019.08.13)

info

16  
  6
Ten co kupił to dopiero umoczy :) nie tylko w Kumieli :)
będzie mokro (2019.08.13)

info

5  
  11
Bedz jakz hotelem ibis.
(2019.08.13)

info

9  
  4
Jaki trudny teren Holendrzy mają gorzej i dali sobie radę. W Polsce to co krok to problemy.
(2019.08.13)

info

22  
  1
@Adx - Ma tam powstać ujście przekopu na mierzei
(2019.08.13)
trują wszędzie samochodów zatrzęsienie ludzie to kiedyś wam bokiem wyjdzie, a później kardiologie przepełnione rowery to jest przyszłość/
ARESIAK1 (2019.08.13)

info

1  
  1
Kup robi parking, a jak nie stać to w tramwaj wsiadaj t jest super połączenie.
Gosc22 (2019.08.13)