UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biedota widzi spisek jak zwykle. Dokąd ten świat zmierza ? Myślałem, że obywatele Elbląga są nieco mądrzejsi (mówię tu o części ), ktoś coś planuje to złe . Mała prośba do jeżdżących w szczycie porannym i popołudniowym : lewy pas to nie kółko różańcowe i jeśli masz jechać 30kmh to zjedz proszę na prawy. Pozdrawiam. Janusz Tracz

JanuszTracz

Anuluj