UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osoba fizyczna, więc oby to nie byla budowa w stylu Panów M i P na placu Konstytucji i na Starowce. Chcialbym się mylić
Osoba fizyczna, więc oby to nie byla budowa w stylu Panów M i P na placu Konstytucji i na Starowce. Chcialbym się mylić