UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Modrzewina zamiast prężnie rozwijającą się dzielnicą wprzemysl i budownictwo mieszkaniowe co bylo takim założeniem stala się miejscem spotkań zwyklych nudzacych sie małolatów o prymitywnej postawie, taki lansik chłopaczkow, ale ktoś jest w tum mieście nadzorcą i niech zajmie sie tym co ważne