Wybrany wątek opinii

Ciekawe jak dlugo na Modrzewinę będą jechali policjanci z nowej komendy na Lotnisku ? Jeżeli już tak sie upieraja, by budować jedyną placowkę i na dalekich peryferiach, co jest ewidentną glupotą, to chociaż trzeba stworzyć dwa posterunki policji, 1/ na Modrzewinie 2/ Stare Miasto lub Wyspa Spichrzów
(2019.08.11)
Myślisz, że komenda na Lotniczej = brak patroli na mieście ? Miejsce gdzie jest dyspozytor, a gdzie patrole to 2 zupełnie inne światy.
Anonimek1 (2019.08.12)
Powrót do komentarzy