Wybrany wątek opinii
Ciekawe jak dlugo na Modrzewinę będą jechali policjanci z nowej komendy na Lotnisku ?
Jeżeli już tak sie upieraja, by budować jedyną placowkę i na dalekich peryferiach, co jest ewidentną glupotą, to chociaż trzeba stworzyć dwa posterunki policji,
1/ na Modrzewinie
2/ Stare Miasto lub Wyspa Spichrzów
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Myślisz, że komenda na Lotniczej = brak patroli na mieście ? Miejsce gdzie jest dyspozytor, a gdzie patrole to 2 zupełnie inne światy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0