UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślisz, że komenda na Lotniczej = brak patroli na mieście ? Miejsce gdzie jest dyspozytor, a gdzie patrole to 2 zupełnie inne światy.
Anonimek1
Myślisz, że komenda na Lotniczej = brak patroli na mieście ? Miejsce gdzie jest dyspozytor, a gdzie patrole to 2 zupełnie inne światy.
Anonimek1