UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślisz, że komenda na Lotniczej = brak patroli na mieście ? Miejsce gdzie jest dyspozytor, a gdzie patrole to 2 zupełnie inne światy.

Anonimek1

Anuluj