UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Modrzewina zamiast prężnie rozwijającą się dzielnicą wprzemysl i budownictwo mieszkaniowe co bylo takim założeniem stala się miejscem spotkań zwyklych nudzacych sie małolatów o prymitywnej postawie, taki lansik chłopaczkow, ale ktoś jest w tum mieście nadzorcą i niech zajmie sie tym co ważne